Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Olsztyn

Peru i Boliwia

Wyrusz w poszukiwaniu przygody, swojego miejsca na ziemi, do poznawania innych kultur i obyczajów z naszym biurem podróży Logos tour. Na pewno nie pożałujesz dokonanego wyboru, ponieważ nasi wykwalifikowani przewodnicy i piloci są profesjonalistami w swoich dziedzinach i potrafią zarażać turystów swoim entuzjazmem do zwiedzania innych krajów.Nasze biuro podróży specjalizuje się w opracowywaniu niestandardowych wycieczek objazdowych, nawet w najbardziej odległe regiony świata, takie jak chociażby Peru czy Boliwia. Wakacje w Boliwii mogą być naprawdę niezapomniane, do czego przyłożymy wszelkich starań. Oprócz tego przygotowujemy dla naszych klientów wycieczki i wyjazdy pobytowe w pięknych okolicznościach przyrody – na rajskich plażach, nad ciepłym morzem i w najbardziej znanych kurortach turystycznych. Słowem, biuro podróży Logos tour spełnia wszystkie oczekiwania i wychodzi naprzeciw pragnieniom różnych grup turystów.

Organizujemy wycieczki fakultatywne, wycieczki objazdowe i wczasy na 7 kontynentach. Szeroka paleta ofert turystycznych sprawia, że bez względu na prezentowany przez naszych klientów model wypoczynku, dla każdego znajdziemy odpowiedni wyjazd, który będzie ziszczeniem jego marzeń o podróżach w nieznane. Dziś proponujemy dotarcie choćby do Peru i Boliwii, aby zobaczyć cuda natury i dawne zdobycze cywilizacji Inków.

Myślałeś kiedykolwiek o wycieczce do Peru? Jeśli tak, to wybierz się już dziś na wyprawę po niezapomniane wrażenia i ekscytującą przygodę. W Peru na każdym kroku jest coś szczególnego do zobaczenia. To magiczna kraina dawnej cywilizacji Inków, po której do dziś pozostało wiele zapierających dech w piersiach zabytków. Będąc w Peru na wakacjach, musisz zobaczyć legendarne Machu Picchu, czy dawną stolicę Imperium Inków – Cusco. To miasto znane z indiańskich świątyń, które niemal sąsiadują z pochodzącymi z okresu kolonialnego katedrami. Wyjazd do Peru można spokojnie połączyć z wycieczką objazdową po Boliwii. Kraj ten ze względu na swoje położenie jest najtrudniej dostępnym państwem na świecie. Mieszka tu również najwyższy odsetek indiańskiej ludności, na tle Ameryki Południowej. Co zobaczyć podczas wakacji w Boliwii? Przede wszystkim zachwyci nas dziewicza przyroda, czy też ciekawi, pozytywnie nastawieni do świata ludzie oraz tradycyjna kuchnia. Na każdym kroku widoczne jest, że Boliwijczycy pielęgnują swoją unikalną kulturę. Warto wybrać się na wycieczkę w Boliwii do jeziora Titicaca, najwyżej położonego jeziora na świecie, gdzie według wierzeń pierwszych Inków narodził się biały bóg Viracocha, a nawet samo słońce.

Jesteś zaintrygowany? Rezerwuj od razu wczasy w Peru i wycieczkę do Boliwii z naszym biurem podróży Logos tour. To będzie wyprawa Twojego życia, z której wspomnienia pozostaną Ci na zawsze, jak najlepsze pamiątki. Możesz dokonać rezerwacji wakacji w Boliwii i w Peru w naszej głównej siedzibie w Warszawie lub w oddziałach regionalnych znajdujących się w całej Polsce. Nie ma problemu, abyś dokonał rezerwacji czy uzyskał pożądane informacje o wycieczce do Peru i Boliwii również za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Olsztyn

Adres: pl. Pułaskiego 2/1a, 10-515 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Telefon: 89 527 73 20

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

  Kategoria: Turystyka

Opublikowano: 4 października 2018