Centrum Kształcenia Pitagoras

Korepetycje Warszawa

Centrum Kształcenia Ustawicznego Pitagoras to placówka edukacyjna, która zajmuje się przygotowywaniem do egzaminów. Zatrudnia wykształconą kadrę, wyróżniającą się wieloletnim doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem. Celem organizowanych kursów jest wyrównanie szans u uczniów, którzy mają trudności w edukacji szkolnej. To w tym właśnie miejscu mają szansę na doskonalenie umiejętności, a także rozwijanie swoich zainteresowań.
Chcąc dobrze dopasować zajęcia do każdego ucznia, w pierwszej kolejności przeprowadzamy specjalny test diagnozujący, który wyraźnie przedstawia jego potrzeby. Na tej podstawie dokonujemy podziału uczniów na grupy według ich wiedzy i umiejętności.
Jeżeli interesują Cię korepetycje w mieście Warszawa, koniecznie skontaktuj się z naszą placówką. Przedstawimy Ci ofertę i z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.
Oferujemy kursy maturalne, kursy ósmoklasisty, kursy siódmoklasisty, a także korepetycje z biologii, chemii, matematyki, języka polskiego i angielskiego. Niezależnie od poziomu wiedzy, jakim dysponujesz, u nas możesz nauczyć się więcej. Jeżeli więc masz jakikolwiek problem z którymś z tych przedmiotów, zadzwoń do nas, napisz albo skontaktuj się z nami osobiście.
Aktualnie korepetycje w tak dużych miastach, jak Warszawa to żadna nowość. Nie wszyscy jednak oferują ten sam poziom nauczania. W naszej szkole dbamy o to, aby uczniowie nie marnowali ani czasu, ani też pieniędzy. Stawiamy na wysoką jakość usług, a to odpłaca nam się wzrostem liczby zapytań o ofertę.
To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, poza jakością, to niewątpliwie zaangażowanie. Mamy zespół niezwykle doświadczonych nauczycieli, którzy dają z siebie wszystko, aby pomóc młodym ludziom w pogłębianiu ich wiedzy i przede wszystkim, aby zdobyta przez nich wiedza utrzymywała się w głowach przez długi, długi czas. Wpływ na to mają metody nauczania, jakimi się posługują.
Zapraszamy na korepetycje do jednej z najlepszych szkół, jakie działają na terenie miasta Warszawa. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie.

Nazwa firmy: Centrum Kształcenia Pitagoras

Adres: ul. Długa 44/55, 00-241 Warszawa, mazowieckie

Telefon: 605 586 537

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

  Kategoria: Usługi

Opublikowano: 28 listopada 2019