Multigrass

Sztuczna trawa na boisko

Zielona, miękka, gęsta trawa bez konieczności podlewania, koszenia, nawożenia, odchwaszczania, aeracji i wielu innych, czasochłonnych zabiegów – czy to możliwe? Tak! Trawy Multigrass są zawsze soczyście zielone i niezwykle łatwe w utrzymaniu, co sprawia, że są idealną alternatywą dla tradycyjnych trawników. Syntetyczne trawy Multigrass to połączenie miękkiej, elastycznej struktury, bezpieczeństwa i ekologii. To wygoda i oszczędność czasu. Nasze produkty pozwalają cieszyć się zielonym otoczeniem również tam, gdzie nie można posadzić zwykłej trawy. Trawniki, klomby, otoczenia budynków i domów mieszkalnych, podłogi tarasów i balkonów, place zabaw, biura, salony wystawowe, kluby – to tylko kilka przykładów, gdzie można z powodzeniem wykorzystać trawę Multigrass. Runo sztucznej trawy wykonane jest najczęściej z włókien polipropylenowych, polietylenowych lub ich mieszanek, które charakteryzują się wysoką odpornością na wycieranie, odbarwienie oraz wypadanie. Nasza sztuczna trawa na boisko jest zawsze zielona i wygląda perfekcyjnie przez cały rok. Zapewnia również duże oszczędności: w przeciwieństwie do tradycyjnych trawników, nie wymaga nawadniania, używania kosiarki czy dosiewania.
Różne kolory i klasy produktu pozwalają dobrać najlepsze rozwiązanie do konkretnego miejsca i potrzeb. Dla naszych klientów przygotowaliśmy trzy kolekcje: Basic, Comfort i Premium, które różnią się grubością i gęstością runa. Wybierając nasze produkty masz pewność najwyższej jakości, trwałości i przystępnych cen. Koszt zakupu kuponu jest porównywalny z kosztem zakupu tradycyjnej wykładziny dywanowej o takich samych wymiarach.
Więcej informacji oraz przykładowe próbki naszych produktów znajdą Państwo w naszych partnerskich Punktach Sprzedaży. Szczegółowa lista sklepów znajduje się pod adresem https://multigrass.pl/sklepy-multigrass. Wszystkich architektów, projektantów, wykonawców, a także placówki handlowe zapraszamy do współpracy z zakresie sprzedaży oraz wykorzystania sztucznej trawy Multigrass.

Nazwa firmy: Multigrass

Adres: Całowanie 111B, 05-480 Karczew, mazowieckie

Telefon: +48 22 778 19 00

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

  Kategoria: Dom i ogród

Opublikowano: 24 listopada 2019