Dom Aukcyjny Ostoya

Meble antyczne

Marzą Ci się prawdziwe meble antyczne? Właśnie jesteś na etapie wykańczania domu i brakuje Ci kilku stylowych dodatków? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego Domu Aukcyjnego Ostoya. Możesz to uczynić na dwa sposoby, wybierając się do Galerii Zajączka w Warszawie, gdzie mamy swoją siedzibę albo zaglądając na stronę internetową, gdzie prezentujemy te same antyki. Jedno natomiast jest niezmienne zarówno w na stronie, jak i w domu aukcyjnym, oferujemy wyłącznie w stu procentach oryginalne meble antyczne, które są wartościowe i przepiękne.
To eleganckie propozycje w zakresie elementów wystroju wnętrz, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeżeli więc lubisz antyki, ale w tym momencie nie za bardzo wiesz, co byłoby warto kupić, zgłoś się do nas, a z przyjemnością Ci doradzimy.
Oferujemy stare meble antyczne, które mają swój urok i nadają się do każdego wnętrza. Zapewne w wielu miejscach można kupić takie meble i to w dobrych cenach, jednak to właśnie u nas będziesz miał potwierdzenie ich oryginalnego wzornictwa i autentyczności. Dlatego nie zwlekaj, nie odkładaj na później, skontaktuj się z nami, a przynajmniej poznaj naszą ofertę. Dopiero później dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, dzięki którym jeszcze z większym zapałem podejmujemy się nowych wyzwań związanych z rozwojem naszego domu aukcyjnego i naszej oferty. Mamy w zespole specjalistów, dzięki którym możemy zaoferować więcej, niż inni sprzedawcy oferujący meble antyczne. Zresztą sam się o tym przekonaj.
Poza sprzedażą antycznych mebli, zajmujemy się również skupem oraz sprzedażą dzieł sztuki z różnych okresów, okazów numizmatycznych czy też militariów. Niezależnie od tego jakie są Twoje zainteresowania, możesz mieć pewność, że w naszej ofercie odnajdziesz to czego szukasz. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź jak wiele możesz zyskać! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

  Kategoria: Inne

Opublikowano: 22 listopada 2019