Dom Aukcyjny Ostoya

Aukcje internetowe

Jesteś kolekcjonerem bądź zapalonym koneserem sztuki, który chciałby wzbogacić swoją kolekcję o dzieła malarstwa dawnego lub współczesnego? A może interesują Cię okazy numizmatyczne albo po prostu antyki? Dobrze trafiłeś.
Dom Aukcyjny Ostoya to wyjątkowe miejsce. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą kompleksową i niezwykle różnorodną ofertą. Znajdziesz w niej interesujące propozycje, prawdziwe dzieła sztuki jak i antyki. Wszystkie okazy, które prezentujemy na stronie, są wcześniej poddawane profesjonalnym i rzetelnym ekspertyzom, co ma na celu potwierdzenie zarówno ich oryginalności, jak i realnej wartości rynkowej.
Zastanawiasz się, dlaczego warto odwiedzić nasz Dom Aukcyjny? Już wyjaśniamy. Otóż aukcje internetowe, które znajdziesz na naszej stronie to świetna alternatywa dla tradycyjnych aukcji stacjonarnych. Przede wszystkim nie wymagają osobistego stawiennictwa w określonym miejscu i o ustalonej godzinie. Ogromną zaletą naszego Domu jest możliwość zobaczenia poszczególnych okazów dodatkowo na żywo w Galerii Zajączka w Warszawie.
Pamiętaj jednak, że aukcje internetowe pozwolą Ci sprawdzić, czy w ogóle mamy w ofercie to, czym jesteś zainteresowany, co gwarantuje dużą oszczędność czasu. Jeżeli tylko wyrazisz chęć przybycia, zorganizujemy aukcje stacjonarne. Będzie to dobra okazja, by spotkać się z innymi kolekcjonerami i wymienić się doświadczeniami. Musisz również wiedzieć, że aukcje internetowe to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Zajmujemy się także skupem i sprzedażą antyków oraz dzieł sztuki. Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale też korzystne warunki współpracy.
W branży działamy już od wielu lat, a przez ten czas zdobyliśmy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wszystko po to aby móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.
Wszelkie niezbędne informacje oraz szczegóły naszej działalności odnajdziesz na naszej stronie internetowej. Możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

  Kategoria: Usługi

Opublikowano: 22 listopada 2019